Żary, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kamieniarz od już Regensburg

Niemcy Regensburg

GlobalTech &#8211; Job Sp z.o.o z siedzibą w Jelcz- Laskowice koło Wrocławia. Pośredniczy w procesie rekrutacyjnym dla rzetelnych perspektywicznych

i sprawdzonych partnerów w Niemczech. Za pośrednictwem naszej firmy grono zadowolonych kandydatów rozwija swoje umiejętności zawodowe za granicą.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: kamieniarz / rzemieślnik obrabiający kamienie

Miejsce pracy: Niemcy

Liczba miejsc pracy: 5

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Oczekiwania od kandydata:

doświadczenie w obróbce kamieni do nagrobków lub pod rzeźby

rozpoznawanie kamieni

czytanie planów dotyczących cięcia kamieni

gotowość rozpoczęcia pracy możliwie prędko

prawo jazdy kat.B i auto do dyspozycji (u jednego pracownika)

znajomość języka niemieckiego u 2 pracowników

Obowiązki:

przycinanie kamieni wg.pl/anów

obróbka kantów, staranne wykańczanie kantów

obsługa piły cnc

Oferujemy:

umowę na niemieckich warunkach z niemieckim pracodawcą,

korzystne warunki zatrudnienia

stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki

zakwaterowanie

możliwość podjęcia długofalowej współpracy w prestiżowym zakładzie

możliwa praca w nadgodzinach

szansę rozwoju zawodowego

Zapraszamy do współpracy!

CV w języku niemieckim z dopiskiem KAMIENIARZ prosimy przesyłać na adres email:

info@globaltech-job.com tel : 668 44 99 01

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Pazdziernik, 2014  19:22

Identyfikator: 525856

Wyświetleń: 2745