Żary, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na produkcji - różne stanowiska

Częstochowa

Poszukujemy osób pełnoletnich do zleceń produkcyjnych w Żarach.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO! Może to być Twoja pierwsza praca!

Profil kandydata:
&#8226; osoba pełnoletnia
&#8226; chęć długotrwałej współpracy
&#8226; dyspozycyjność do pracy zmianowej

Opis stanowiska:
&#8226; montaż komponentów
lub
&#8226; obsługa maszyn
&#8226; etykietowanie
&#8226; oklejanie komponentów
lub
&#8226; naprawa maszyn
&#8226; prace w dziale UR

Oferujemy:
&#8226; 2 systemy pracy (1 lub 3 zmianowy) - dopasuj do swoich możliwości
&#8226; formalności w telefonie m.in. zestawienie przepracowanych godzin
&#8226; umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwe płatne chorobowe)
&#8226; realną szansę na zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
&#8226; płatny system poleceń do pracy - polecaj i zarabiaj
&#8226; możliwość odbycia kursów doszkalających
&#8226; ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
&#8226; stawkę godzinową i dodatki zmianowej uzależnione od stanowiska

Aplikuj lub wyślij sms o treści ŻARY na nr 725 256 951

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Styczen, 2022  10:13

Identyfikator: 711581

Wyświetleń: 7336