Żary, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter praca od zaraz

Stargard Szczeciński

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Monter

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
(stargardzka strefa ekonomiczna)

Ogólny zakres obowiązków:
&#8226; montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
&#8226; obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych lub elektrycznych na produkcji.

Nasze oczekiwania:
&#8226; doświadczenie w pracy przy montażu lub naprawie urządzeń mechanicznych, elektrycznych
&#8226; sumienność i dokładność
&#8226; znajomość rysunku technicznego
&#8226; wykształcenie techniczne z zakresu elektryki i/lub mechaniki.

Oferta dla Kandydatów:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta
&#8226; stabilne zatrudnienie
&#8226; uczciwe podejście do pracownika
&#8226; jasny system wynagradzania (podstawa 2200 brutto, premia frekwencyjna 100zł brutto, premia kwartalna do 2000zł brutto)
&#8226; dofinansowanie korzystania z ośrodków rekreacyjno - sportowych, dofinansowanie do wczasów i do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie CV na maila

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Kwiecien, 2016  09:11

Identyfikator: 580981

Wyświetleń: 2867