Żary, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler ulotek

Żary/Żagań

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta &#8211; poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Gorzów Wielkopolski/Zielona Góra/Żary/Żagań

Obowiązki:
-praca 29.11.2012 r. 5 godzin dziennie od godziny 10
-praca w oparciu o umowę zlecenie
-kontrola rozniesienia ulotek,kontrola przeprowadzana jest z przedstawicielem firmy,która roznosiła ulotki

Wymagania:
-dobra organizacja pracy własnej
-sprawność fizyczna
-ummiejętność obsługi smartfona

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Listopad, 2012  13:35

Identyfikator: 427793

Wyświetleń: 2096