Żary, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ankieter/ka

Żary

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:
ankieter/ka

Zakres obowiązków:
przeprowadzenie 40 ankiet/ kwestionariuszy wśród klientów firmy na terenie sklepu wyposażenia wnętrz
rejestracja uzyskanych informacji w bazie danych za pomocą aplikacji telefonicznej
nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Oczekiwania:
mile widziani studenci
smartphone lub tablet z dostępem do internetu (kwestionariusze dostępne przez aplikację)
motywacja
komunikatywność
otwartość w kontaktach z ludźmi

Oferta:
grafik możliwy do dopasowania
praca ok. 3/4 godziny w tygodniu lub w weekend
należy przeprowadzić jednorazowo 40 ankiet wśród Klientów sklepu, wyniki wprowadza się do systemu (niezbędny dostęp do internetu w telefonie)
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Grudzien, 2013  15:12

Identyfikator: 490407

Wyświetleń: 2616